19. August Saaremaa, kestvussõidu V etapp!

19. August Saaremaa, kestvussõidu V etapp!

Saaremaa Võrrivõidusõit

PunKK 2018 V-etapp
19 august 2018

Koht:

Saaremaa.Tagavere.Salu küla

Korraldaja: Saku Sääruklubi

Võistlusklassid:

  • Retro
  • Vaba klass
  • Hiinakad
  • Naised

Ajakava:

Registreerimine 10.30 – 11.40
Treeningsõidud 11.45 – 12.15
Võistlejate koosolek 12.30
Stardid 13.00 (Sõidu kestvus 5 tundi)
Autasustamine 18.30

Võistlustele eelregistreerimine:

Stardimaks 30 eur-i. Eelregistreeruda palume hiljemalt 15 august 2018
Hilisematele registreerijatele osavõtutasu 40.- EUR

NB: Osavõtutasu kanda arvenumbrile UUS number
  MTÜ Saku Sääruklubi 
EE 317700771003129990

Tehniline komisjon:

Tehniline komisjon viiakse läbi kohtunike telgis kohtunike poolt. Tehnilise komisjoni käigus kontrollitakse võistlusratta tehnilist seisukorda ja osavõtutasu laekumist, eraldatakse toidutalongid. Kuni 16 aastastel (kaasaarvatud) võistlejatel on nõutav nende vanema või hooldaja kirjalik luba( vastav blankett on saadav kodulehel www.punnvorr.ee või täidetakse registreerimisel). Kõik võistlejad allkirjastavad registreerimisel omavastutusdeklaratsiooni. Registreerimisele kaasa võtta isikut tõendav dokument, mille alusel väljastatakse ringilugemise transponder. Esmakordselt võistlusel osalev võistkond saab korraldajate poolt vajadusel numbritahvli.

NB! Kestvussõidus on kohustuslik kanda stardinumbrit ka tagant vaates. Numbri võib kinnitada või kleepida võistlusrattale, särgile, jopele või kiivrile (võib kasutada ka teipi). Kuna numbrit on lubatud kanda ka kiivril, siis sellest tulenevalt on numbrimärgi minimaalne kõrgus nõutav vähemalt 50 mm. Number peab olema peale kantavalt pinnalt selgesti loetav.

Võistkond koosneb 2-st kuni 4-st liikmest.

Tehnilisse komisjoni peavad ilmuma kõik võistkonnaliikmed korraga, kuid ei pea olema kohustuslikus turvavarustuses, mida aga kontrollitakse pidevalt võistluse käigus. Kohustuslik on motokiiver (EEST LÕUAKAITSMEGA), pikad varrukad särgil, jakil vms., pikad püksid, pahkluud katvad jalanõud (saapad), kindad. Soovituslik: põlve – ja küünarnuki kaitsmed. Turvanõuete ja tehniliste tingimustega saab tutvuda www.punnvorr.ee

Rajale proovisõitu on lubatud tegema minna vaid võistlejail, kes on registreerunud, kelle võistlusrattale on kinnitatud numbrimärk ja kes kasutavad nõuetele vastavat turvavarustust. Rajaga tutvumine toimub vastavalt ajakavale.

Peale võistlust kutsutakse valik võistlejaid vastavalt kohtunike otsusele täiendavasse kontrolli, kus veendutakse mootori vastavuses tehnilistele nõuetele. Enne mootori lahti võtmist on kohapeal võimalus see puhtaks pesta ja kuivatada, et vältida mootori kahjustamist.

Kohtunikel on õigus võistlejaid ja / või võistkondi hoiatada ja / või diskvalifitseerida.

Täiendavast kontrollist keeldumine võrdub diskvalifitseerimisega.

Start ja võistlus:

Start toimub seisvate mootoritega. Stardimärguande annab kohtunik vastavalt punase ja rohelise lipu abil. Võistlusklassid retro, vaba klass, hiinakad ja naised (vt. tehnilised tingimused) võistlevad koos, kuid arvestust peetakse eraldi. Sõidu kestvus on viis tundi.

Piloodi vahetuseks asub raja kõrval spetsiaalne vahetusala. Vahetusalas kõrvalistel isikutel viibimine keelatud. Üldisel boksialal liiklemine peab toimuma ohutult!

NB: Kuna tegemist on motospordi üritusega, siis ALKOHOLIJOOBES sõitmine keelatud!!!

Autasustamine:

Autasustatakse kõikide võistlusklasside kolme paremat võistkonda. Kõigile ülejäänud võistlejatele väike meene.

Info 55698781 Virgo