Võistlusvõrrid käisid Soomes näitusel

Võistlusvõrrid käisid Soomes näitusel

Andres Põldver võttis Eestist kaasa hulga võistlusvõrre ja mõned head sõbrad ning koos käidi Soomes Salo linnas motonäitusel. Sündmus leidis aset eelmisel pühapäeval, 3. aprillil. Selle korraldas oma kodulinnas Petri Pantsu, kes ka võrrisarjas oma Tunturi mopeediga kaasa lööb.

Petri vahendas, et sündmust väisas ligi 3000 külastajat ning võrrid ja võrrivõistluse tutvustajad olid ülesannete kõrgusel. Andres Põldver sõnas, et punnvõrride vastu oli üllatavalt suur huvi. „Jagasime kaasa võetud infoflaiereid võistluse kohta, sai antud ka intervjuu kohalikule väljaandele,“ selgitas Andres.

Salo kohalik väljaanne Salonjokilaakso tegi sündmusest ka artikli, kus muuhulgas kirjeldati sündmuse peakorraldajat, Petri Pantsut nii: „Motonäituse korraldajat, Petri Pantsut, võib võrrelda vabaõhuteatri aktivistina, kes lavastab, näitleb, müüb pileteid ning küpsetab vahepeal vorstikesi.” Artiklis annab võrrispordist ülevaate ka Andres Põldver.

Loe täispikka artiklit siit: https://www.salonjokilaakso.net/karstat-pois-innosti-salolaiset-liikenteeseen/?fbclid=IwAR2T-9VLYlITjfavs9wpH2lry-8AUTOglaiUKaWjD48Bot-fUR3-AmNb9bM#