VINNI TALVEPUNN 2013

 

Vinni Talvepunn 2013 toimub 26.jaanuaril 2013. aastal Lääne-Virumaal Vinni vallasVinni alevikus Vinni-Pajusti Gümnaasiumi juures.

Rajakate on teadmata, selle paigaldab Ilmataat meile võistluspäeva hommikuks. Aluspind on asfalt, kui palju seal on lume- või jääkatet, sõltub ilmaoludest. Juhul, kui ilmaolud muutuvad tõeliselt üliekstreemseks, lükatakse võistlus edasi lähimale laupäevasele päevale, mil võistluse läbiviimine on võimalik ja sellest teavitatakse kõiki registreerunuid nende poolt esitatud kontaktandmetele. (Võistlusest loobujatele tagastatakse osalustasu).

Ööbimisvõimalused: http://www.vinnisport.eu/et/hotell

MIS TOIMUB?

  • Eesti Meistrivõistluste 2013. aasta SPRINDIKARIKA  I etapp. Võistlusklassid ja tehn. tingimused nn “Saku Sääru“ reeglite järgi. Vaata siit.
  • Traditsiooniline ISADE- POEGADE sõit (vähemalt ühe vahetusega, eri generatsioonidest pereliikmed)
  • Võistkondlik võrripallivõistlus SÄÄRU-PUNNPALL  (iga klubi/sõpruskond, etc) valib 3liikmelise võistkonna , kes peab käsi kasutamata ja võrri seljas kulgedes suunama palli vastase väravasse. Täpsed reeglid ja kirjeldus enne võistlust.

AJAKAVA

 Võistlejate   registreerimine ja rajaga tutvumine kl  9.30.- 10.30
VÕISTLEJATE välkkoosolek ja avamine kl 10.40- 10.50
KÜLGKORVIDE 1. SÕIT (50 ja 80 ühes stardis) kl 11.00- 11.10
STANDARD vanus kuni 25 -1.SÕIT kl 11.15- 11.25
STANDARD vanus üle 25  – 1.SÕIT  kl 11.30- 11.40
OPEN -1.SÕIT kl 11.45-11.55
TÜDRUKUD – 1.SÕIT kl 12.00- 12.10
HIINAKAD -1.SÕIT kl 12.15- 12.25
ISA-POEG SÕIT kl 12.30-12.50
KÜLGKORVIDE 2. SÕIT  (50 ja 80 ühes stardis) kl 12.55- 13.05
STANDARD vanus kuni 25 -2.SÕIT kl 13.10- 13.20
STANDARD vanus üle 25 – 2.SÕIT kl 13.25- 13.35
OPEN -2.SÕIT kl 13.40- 13.50
TÜDRUKUD – 2.SÕIT kl 13.55- 14.05
HIINAKAD -2.SÕIT kl 14.10-14.20
   
PUNNPALL kl 14.30- 15.30
 
VÕISTLUSE lõpetanute sulatamine VINNI SPORDIKOMLEKSI   ujulas ja saunas

LÕUNANÄSIMINE VINNI SPORDIKOMPLEKSI baaris

Alates kl 13.00-

 

Kl 14.00- 16.00

AUTASUSTAMINE VINNI SPORDIKOMPLEKSIS, ilutulestik!!!

 

kl 17.00
 VABA LAVA- kes seab sammud kohe kodu poole, kes jääb   Spordikompleksi  trallima ning eelneva   hooaja kokkuvõtvat filmi   vaatama    …  
   

 

LISATEAVE 

Kõigil võistlejatel kohustuslik eelregistreerumine ja osalusmaksu (10  eurot võistleja / võistlusdistantsi kohta) tasumine. Eelregistreerumine KOHUSTUSLIK  17. jaanuariks 2013. a. Hilinejad tasuvad lihtsalt ja RAUDSELT- ERANDITETA!- kolmekordse hinna.

NB! SOODUSTUS 25%- (ehk  siis tasuda  7.50/ per nägu) kõigile, kes registreeruvad ja tasuvad osalustasu 2012. aasta jooksul. Korraldajad leiavad, et kuna eelinfo peaks seekord jõudma kõigi huvilisteni piisava ajavaruga, on loomulik premeerida varajasi.

Selgituseks: Sprindidistantsidel tuleb iga osaletava distantsi kohta tasuda võistlejal 10 eurot (kui osaleb mitmel alal / mitme eri rattaga, tuleb tasuda iga distantsi kohta eraldi). Korvidel tuleb tasuda 20 eurot tiimi kohta.

ISA-POEG sõidus on osalustasu  20 eurot tiimi kohta (sõltumata sellest, mitu võistlejat tiimis on, registreerimisel teatada võistlejate arv).

Punnpalli- võistlustel on  osalustasu  5 eurot/nägu vaid neile võistlejatele, kes pole end registreerunud ega võistelnud muudel distantsidel (katab osaliselt söögi-, „nänni“– ja ujulakulu). Võistlejad, kes on sel päeval juba mingil muul distantsil võistlemiseks registreerunud, on Maksuvabad! Sisuliselt tähendab see, et need võistkonnad, kes tulevad ainult Punnpalli mängima, peavad tasuma osalustasu.

Punnpalliski on iga klubi/ tiim /sõpruskond/, etc  kohustatud registreeruma 17. jaanuariks 2013. aastal. Teatada tuleb võistkonna koosseis  (3 liiget) nimeliselt. Võistlejad ei tohi osaleda mitmes võistkonnas. Registreerunute nimekirja näete SIIT .

Võisteldasoovijatel, kel puuduvad materiaalsed võimalused osalustasu maksmiseks, tuleb võistlustasust vabastuse (kas osalise või täieliku) taotlemiseks esitada avaldus MTÜ Vinni Punn nimele (meiliaadress mart@surimuri.ee). Võimalusel taotlus rahuldatakse.

 Osalustasu tuleb kanda arveldusarvele:

MTÜ Vinni Punn

 a/a  4278602117909,

 Krediidipank.

Selgitusse märkida:

1.Võistleja(te) nimed, NB- kindlasti kõigi võistlejate ees- ja perenimed!!!

2.täpsed võistlusklassid, milles osalete.

3.SPRINDIALDEL olemasolevad võistlusnumbrid (uute võistlejate puhul saate numbrid peale registreerimist). NB! Kehtivad sprindialade numbrid, mitte segi ajada PUNKK!-numbritega.

4.KINDLASTI ka sellised kontaktandmed, kust teid vajaduse/ segaduse/ jms  korral kätte saada – toimiv telefoninumber, meiliaadress…

5. klubi, tiimi nimi

Kui osalustasu makstud, näete oma nime meie kodulehel seal, kus kirjas: REGISTREERUNUD VÕISTLEJAD.

VEEL OLULIST!

Iga võistlusklassi kolmele paremale auhinnad, kõigile meened, aastaajale omaselt hulgaliselt „soojendavaid“ eriauhindu, kõigile võistlejatele tasuta pääse Vinni Spordikompleksi (ujuma, sauna -seega UJUMISRIIDED kaasa!!!), kõigile võistlejatele tasuta lõunasöök Vinni Spordikompleksis (ainult kell 14-16).

NB! Segaduste vältimiseks ja kõigile arusaamiseks- sissepääs ujumis- ja saunadealale ning söök on registreerimispõhine-talongidega, st registreerimisel palun olla korrektsed ning hommikusel registreerimisel saadud toidu- ning saunatalongid korralikult säilitada. Motoristid, fän-club ja kogu muu registreerumata seltskond peab ujumise/sauna/söögi eest soovi korral kohapeal ise tasuma. Autasustamine toimub Spordikompleksis, kuhu sissepääs kõigile tasuta.

***

VINNI PUNNI „LEIVANUMBER“- ISADE-POEGADE VÕRRISÕITtoimub ca 10-15 minutilise, vähemalt ühe vahetusega sõiduna, kus tiimikaaslased peavad olema lähisugulased ja eri generatsioonidest. Suhtelise võrdsuse säilitamiseks püüame selles sõidus hoiduda OPEN-masinatest. Külgkorvidega sõitjatel on samuti kohustuslik vähemalt üks vahetus (lubatud juhi ja korvimehe omavaheline vahetus).

VINNI PUNNI LÜHIDISTANTSIDEL VÕISTLEMINE toimub EESTI SPRINDIKARIKA ühe etapina järgmistes võistlusklassides:

standard (võistleja vanus kuni 25 eluaastat)

standard  (üle 25 eluaasta)

open  (vanusemäära pole)

tüdrukud (vanusemäära pole)

hiinakad (vanusemäära pole)

külgkorvid  50 cc (vanusemäära pole)

külgkorvid  80 cc  (vanusemäära pole)

Igas klassis toimub kaks umbes kümneminutilist võistlussõitu, juhul, kui on registreerunud vähemalt 5 võistlejat. Sõltuvalt võistlustingimustest võidakse mõne klassi sõidud ühitada. Võistlussõidud võivad toimuda  vastupidistes suundades. Lubatud kasutada samu rattaid eri klassides sõitvate sõitjate poolt.

PUNNPALL.

Iga klubi/ tiim /sõpruskond/, etc on kohustatud registreeruma 17. jaanuariks 2013. aastal. Teatada tuleb võistkonna koosseis  (3 liiget) nimeliselt.

 

 

 

 

This Post Has One Comment

Comments are closed.