Sürgavere võrr 2019

Sürgavere võrr 2019

SÜRGAVERE VÕRR 2019, LAADAPÄEV, KÜLAPÄEV 

Toimumise aeg: 14.09.2019

Asukoht: Sürgavere küla, Põhja- Sakala vald, Viljandimaa. Sürgavere keskasulas.
Korraldaja: Sürgavere Küla Selts MTÜ & Saku Sääruklubi
Tähtsad ninad: Kaspar Korsar 53734940, Raido Roosnurm 55938721

 

Masinaklassid:
TÜDRUKUD                          
ORIGINAAL
STANDARD/HIINAKAD
OPEN
KAALUKAD 100+
KORVID
Igal masinaklassil 2 starti.

 

Ajakava:
Autasustatakse klasside kolme paremat karikatega, kõigile osalejatele, kes nägid vaeva kohale tulla on meene ja 1 kott kartulit.  Eelregistreerimine kohustuslik kõigile, Osavõtutasu kanda arveldusnumbrile EE342200221053504251, Kaspar Korsar., märkida klass, nimi, võistlusnumber. Osalustasu 10 €. 

 

TEHNILISED TINGIMUSED VÕRRIDELE SÜRGAVERES 14.09.2019.a.

Kõikide klasside säärudel peavad olema töökorras esi- ja tagapidur. Sõitjatel kohustuslikud kindad, kaitsmed, nõuetele vastav kiiver, saapad peavad katma pahkluu. Kaitsmed kaitsevad teid kukkumiste puhul! Sõitjad peavad teadma varitsevatest ohtudest, vastutavad ise vigastuste korral, sõit on vabatahtlik, organisaator ei võta vastutust endale vigastuste puhul. Sõitke mõistlikult! Kohal on meditsiini töötaja. 

KLASS ORIGINAAL vastab sakusaaruklubi.ee lehel välja kirjutatud Originaal klassi reeglitele. 

KLASS STANDARD/HIINAKAD Antud klassis võivad osaleda reeglite kohased Standard võrrid ja uue lähenemisega proovime neile konkurentideks tuua seekord Hiinaka reeglitele vastavad masinad.

KLASS TÜDRUKUD Selles klassis sõidavad naissoost isiksused vene standard, originaal ja hiina pärioluga standard klassi võrriga.

KLASS KAALUKAD 100+ Selles klassis saab sõita STANDARD, ORIGINAAL ja HIINAKA klassi võrriga. Võistleja peab kaaluma tava riietes(mitte sõidu vormis) vähemalt 100kg ja võistluspäeva alguses registreerimisel kaalutakse.

KLASS OPEN Selles klassis on oodatud kõige suuremad tuunijad. Reeglid on samad, mis välja toodud sakusaaruklubi.ee lehel Open’i reeglid.

KLASS KORVID 50cc  Lubatud mootori osas samad tingimused, mis OPEN klassis. Korvid 80cc kasutavad 80-se mootorit. 

NB! KÕIK TÄPSUSTUSED JA PIIRANGUD REEGLITE KOHTA ON VÄLJA TOODUD SAKU SÄÄRUKLUBI KODULEHEL, sakusaaruklubi.ee !!