Punnvõrri karikasarja Vaimastvere etapp 2021

Punnvõrri karikasarja Vaimastvere etapp 2021

„Tere tulemast siloaugurallile!“

NB! OLULINE INFO SEOSES KOROONAPIIRANGUTEGA!

Palume kõigil võistlejatel esitada kohapeal registreerumisel vaktsineerimistõend, kinnitus Covid-19 läbipõdemise kohta või negatiivne testitulemus. Viimase tarbeks tuleb kuni 48 tundi varem teha antigeeni kiirtest või kuni 72 tundi varem PCR-test. Tõendit ei pea esitama alla 18-aastased osalejad.
Kohapeal ainult võistlejatele võimalus teha kiirtesti hinnaga 7 eurot. Selleks anna meile hiljemalt 15.augustiks teada, kellel on vajadus teha testi e-mailile: ehtelvalk@gmail.com.

Loe lähemalt: https://www.kriis.ee/et/uudised/valitsus-kehtestas-uued-piirarvud-nakkusohutuse-kontrollita-uritustel-ja-tegevustes

Toimumise aeg 21. august 2021 Vaimastveres

Asukoht

Sihtpunktiks on Vaimastvere küla, Jõgeva vald. Tulles Tartu poolt, keera Vaimastveres Piibe maanteelt paremale, Tallinna ja Rakvere poolt tulles vasakule. Sõida u 1 km ja seejärel pööra vasakule ja peagi jõuad sihtkohta. Ristmikel olemas ka viidad. Google mapsi link: https://goo.gl/maps/TDBCRYtJ7H52

Võistlusrada

Võistlussõit toimub väga mitmekesisel rajal: metsa vahel, heinamaal, osaliselt rada kruusane ja kivine, osaliselt mullarada, mis vihmaga on porine. Rada läbib siloauke, mis on kaetud asfaltkattega. Väike lõik rajast läheb läbi tiigi, mis vihmaga annab võimaluse sõita läbi vee. Esineb järske tõuse ja languseid, null-kurve ei ole, rada on suhteliselt kiire. Raja pikkus on u 1,2 km.

NB! Oluline info on üleval ka Facebookis: otsi üritust „Punnvõrri karikasarja Vaimastvere etapp 2021“ või jälgi „Vaimastvere võrriklubi“ gruppi.

SPRINT

Võistlusklassid

Originaal (retro)
Standard -25 a.
Standard 25+ a.
Hiinakad
Kaalukad 100+
Open
Külgkorvid

Võistlustele eelregistreerimine kohustuslik.
Registreerimine hiljemalt 15. august.
Osavõtutasu kanda: MTÜ Vaimastvere Võrriklubi kontole EE122200221059991813
Märkida ära klass, nimi, number.
Stardimaks on soolodel 10 eur ja külgkorvidel 20 eur.
Võrrid ja sõitjate varustus peavad vastama võistlustingimustele (reegleid saab lugeda www.sakusaaruklubi.ee).

Minide sõit

NB! Peale sprindisõite orienteeruvalt kell 12.30 toimub MINIDE sõit u 20 min, millest saavad osa võtta poisid ja tüdrukud kuni 13. eluaastani (kaasa arvatud).
Minide sõidust osavõtt on tasuta, kuid vajalik on eelregistreerimine, mida saab teha siit: https://forms.gle/ntND7xZXGu88XsHe6

Sõitma on oodatud kõik kuni 13 aastased (kaasa arvatud) motosõbrad ja -huvilised, kellel on võistlusriistaks leida kasvule sobiv sääreväristaja või muu kuni 50 cc kaherattaline masin. Sõit toimub päris võrrivõistluse raames, aga lühendatud sõidurajal ning kestab ca 20 minutit. Sõidu tähtsaim osa on osavõtt ja sõidukogemus, mitte nina lõhki finishisse trügimine! Sõitjatel on kohustuslik turvavarustus – vähemalt kiiver, toekad jalanõud, kindad ning pikad sääred-varrukad.
Sõitmiseks vajalik täita lapsevanema luba. Registreeri end alati ette ära, sest siis on lootust loosirattast auhinda saada!

KESTVUS

Võistlusklassid

Originaal
Retro (väntadega)
Open
Hiinakad

Tehniline komisjon

Tehniline komisjon viiakse läbi registreerimistelgis. Tehnilise komisjoni käigus kontrollitakse võistlusratta tehnilist seisukorda ja osavõtutasu laekumist. Kuni 16 aastased (kaasaarvatud) peavad esitama vanema või hooldaja kirjaliku loa (saadaval nii punnvõrri kodulehel kui ka koha peal). Neile kes on esmakordselt võistlustel, väljastatakse uus numbritahvel koos ajavõtu transponderiga (kellel on number väljastatud, saab transponderi). Turvanõuete ja tehniliste tingimustega saab tutvuda www.punnvorr.ee.

Võistkond koosneb 2-st kuni 4-st liikmest. Rajale proovisõitu on lubatud tegema minna vaid võistlejail, kes on registreerunud, kelle võistlusrattale on kinnitatud numbrimärk ja ringilugeja. Rajaga tutvumine toimub vastavalt ajakavale.

Start ja võistlus

Start toimub seisvate mootoritega. Stardijärjestus vastavalt registreerimise järjestusele. Enne starti kutsutakse võistlejad registreeringu järjekorras rajale ning sooritatakse eelring ühtlaste vahedega ja üksteisest möödumata. Stardijoonele jõudes näitab kohtunik võistlejale stardikoha.
Võistlusklassid originaal, open, retro ja hiinakad võistlevad koos, kuid arvestust peetakse eraldi. „Vändaga on väärikas!“
NB: Kuna tegemist on motospordi üritusega, siis ALKOHOLIJOOBES sõitmine keelatud!!!

Võistlustele eelregistreerimine

Stardimaks 30 eur-i. Eelregistreeruda palume hiljemalt 15. august 2021 Hilisematele registreerijatele osavõtutasu 50.- EUR. kohapeal saab tasuda ainult sularahas. Stardijärjekord vastavalt registreerimisele.
Võistlusele registreerimiseks palume kanda osavõtutasu arveldusarvele: MTÜ Vaimastvere Võrriklubi EE122200221059991813 swedbank
Selgitusse märkida:
Võistkonna esindaja nimi
Võistlusklass (originaal, retro, open, hiinakas)
Võistlusnumber (kes kestvussõidul esmakordselt, neile väljastatakse kohapeal vaba number)
Võistlejate arv (2-4)

Ajakava

9.00 – 9.45 sprindi registreerimine ja rajaga tutvumine
10.00 – sprindi start
12.30 – minide sõit
13.00 – minide ja sprindi autasustamine
13.30 – kestvuse regamine ja rajaga tutvumine
14.30 – kestvuse start (võidukihutamine 6 tundi)

* Korraldajal on õigus teha vajadusel ajakavas muudatusi .

Muu oluline info

Keevitusvõimalus on olemas.
Kohapeal olemas puhvet, kus saab maksta ka kaardiga.

Täiendavad küsimused võistluse korralduse kohta:
Rein Pärt 5656 4798 (rada ja tehno)
Ehtel Valk 55652559 (korraldus)
Eili Arula 58144113 (korraldus)