3. etapp kestvussõidus!

3. etapp kestvussõidus!

Pärnu Auto24 ringrada 3.etapp kestvussõidus!

Laupäeval, 11 juuli toimub Pärnus auto24ringil PUNnvõrride Kestvussõidu Karikasarja 3 etapp PUNKK 2015  raames suur võidukihutamine maailmaklassi ringrajal!

JUHEND

Esmane tutvustus:

Samal päeval toimub autode võidusõit võrride registreerimine ja tehniline kontroll 17.00 -19.00. Andurite paigaldamine 19.00.
Võrrivõistluse start antakse orienteeruvalt 20.00 (autode võistus prognoositud lõppema kl. 20.00 Vastavalt sellele kui eelnev üritus ootamatuste tõttu pikeneb, lükkub punnvõrride start edasi. 
Finishilipp langeb südaööl ehk 24.00, peale mida tehakse kokkuvõtted ning järgneb autasustamine. Territooriumile pääsevad tasuta ainult eelregistreerunud võistlejad nimekirja alusel. Kogu võistkond peab sisenema korraga koos registreerunud meeskonnapealikuga ning võislejate parklasse pääseb ainult üks sõiduk meeskonna kohta. Tehnilise komisjoni ja võistlusele registreerimise üksikasjad ilmuvad lähiajal. 

Võistlusklassid: Retro, Sport ja Hiinakad 

Erandina sellel etapil on lubatud tuulesuunajate ja gondlite paigaldamine võistlusriistale. Võistlusratta all mõistetakse punnvõrri, millest säilitatakse võistluse kestel vähemalt sama raam ja karteripooled ( keelatud on asetada numbrit teisele võrrile või vahetada mootorit). Alates kella 21.00-st peavad võistlusriistal põlema ees valge ja taga punane tuli (lubatud eraldi toitega nt. jalgrattatuled)

Võistlusrada kulgeb ainult mööda asfalti ning on loomult lai ja kiire. Raja trajektoor hõlmab stardisirget ning sisaldab mitmeid pakutavaid kurve. Raja pikkus ca 2,1 km ning esitatud plaanil punasega. Tehislikke kitsendusi ei rakendata.  Sõitjate vahetusala tuleb “pit lane’i” piirkonda.

Võistkond koosneb 2-4 liikmest ning linkidena leiate Reeglid  ja Tehnilised tingimused. Turvavarustust ei pea tehnilisse komisjoni kaasa võtma, kuid reeglite eirajad kõrvaldatakse rajalt võistluse käigus. Ekipaaži võistlusnumber peab olema  mõistetav ka tagantvaatest (nt. kirjutatuna-kleebituna seljale).

Võistlejad kutsutakse stardijoonele registreerimise järjekorras ning start toimub seisvate mootoritega. 

Kuni 16 aastased (kaasaarvatud) võistlejad lubatakse võistlema ilma osavõtutasuta, küll aga on nõutav nende vanema või hooldaja kirjaliku loa olemasolu.
Võistlusele registreerimiseks palume kanda osavõtutasu 10 EUR-i võistleja kohta (kuni 16 a. tasuta) arveldusarvele: EE813300332811840004 MTÜ Saku Sääruklubi

Selgitusse märkida: 
1.        võistkonna esindaja nimi 
2.        kontakttelefoni number 
3.        võistlusklass (retro, sport, hiinakas) 
4.        võistlusnumber (kes kestvussõidul esmakordselt, neile väljastatakse kohapeal vaba number) 
5.        asukoht või klubi 
6.        võistlejate arv (2-4). 
Eelregistreerida palume hiljemalt 6 juuliks 2015a. Hilisem registreerimine 20 EUR-i. 

Tule ja näita, et punnvõrr võib lennata!

Tädi Maali Tipu metskonnast: “Omal ajal panin võrriga isegi mossest mööda!” 
Peeter, asukoht teadmata: “Mul läks säärekas lõdvaga 70 välja!”