DIGIPAUK JA PUNNVÕRR VINNIS

Tähelepanu! Lisainfo!

Vastu tulles arvukate võistlejatehordide soovile, kellel kodudes „kurjemad“ kui amatöörpillid,  lisasime ka teise võistlusklassi, kuhu ootame „Saku“ Standard = „Kestvuse“ Sport- klassi võistlejaid. Võistlus selles klassis toimub eraldi karikatele, seda  juhul, kui selles klassis osaleb vähemalt viis võistkonda. Seetõttu palume registreerimisel ka märkida, millise klassiga tegemist. Open-pillid sellele võistlusele siiski ei sobi.

Võistlusklasse siis kaks:

  1. Originaal=Retro, Hiina Standard (tuunimata originaalklass), korvid (nii 50 kui 80)
  2. Saku“ Standard = „Kestvuse“ Sport

Selguse mõttes siis palun märkida registreerumisel võistlusklassi lahtrisse kas 1 või 2.
Lõpliku sobivuse, millisesse klassi sõiduk kuulub, määrab tehniline komisjon kohapeal.

TÄHELEPANU!

Ürituse DIGIPAUK JA PUNNVÕRR VINNIS raames toimub 10. mail kauaoodatud VINNI PUNNI ISA-POJA võrrivõidusõit.
Tegemist siis tunniajase vähemalt ühe vahetusega sõiduga, kus ühes võistkonnas on esindatud omavahel sugulussidemetes olevad (ka kärgpered on soositud) eri generatsioonidest isikud. Loomulikult on lisaks isadele ja poegadele oodatud osalema ka emad ja tütred, vanaemad ning vanaisad. Võistkonnas on 2 liiget. Juhul, kui peres on rohkem liikmeid, on lubatud moodustada rohkem tiime ja üht võistlejat teiselt tiimilt laenata (näiteks kaks poega sõidavad eri tiimides ja nende isa sõidab mõlemas tiimis, ent kindlasti peab mõlemas tiimis vähemalt 1 kord toimuma vahetus, seega isa peab sõitma vähemalt ühe ringi mõlema tiimi eest).
Suhtelise võrdsuse tagamiseks rajal sobivad sõiduks  Originaal=Retro, Hiina Standard (tuunimata originaalklass), korvid (nii 50 kui 80). Kõikvõimaliku muude imevigurite rajalelaskmise otsustavad korraldajad kohapeal. Sõitjal peab olema korralik kaitsekiiver (jalgrattakiiver ja „salvokas“ ei ole sobilikud) ning saapad, mis katavad pahkluu. Soovituslikud on kõikvõimalikud muud kaitsevahendid.
Võistlustasu pole, eelregistreerimine korraldaja kodulehel www.vinnipunn.ee (kel netivõimalus puudub, telefonil 55599514) kohustuslik kuni 1.maini. Hilisemad liitujad võivad küll sõita, kuid auhinna- ja loosijahis ei osale!
Auhinnalaud nii võitjatele kui kõigile osalejatele!
Võrrivõidusõidu rada avatakse treeninguks ja rattaid kontrollitakse alates kl 15.00- 15.45ni.

Kell 16.00-17.00 Võistlus!
Kell 17.30-Autasustamine

Kogu ürituse DIGIPAUK JA PUNNVÕRR VINNIS päevakava saab näha korraldaja kodulehelt: www.vinnipunn.ee

Lisainfo  tel 58081829
e-mail: mart@surimuri.ee