Soonurme punnvõrr, PunKK 3. etapp

Soonurme punnvõrr, PunKK 3. etapp

Soonurme küla

Punnvõrri Kestvussõidu III etapp  

Minide võidusõit I etapp

13. juuli 2019

Koht: 

Soonurme küla, Lüganuse vald, Ida-Virumaa

Võistlusklassid:

Punnvõrrid: Originaal, Retro, Open,  Hiinakad

Ajakava:

09.00-10.00 Registreerimine ja Tehniline kontroll
10.00-11.00 Minide sõit(20 min) ja autasustamine
11.00-11.30 Rajaga tutvumine
11.30-11.45 Võistlejate Koosolek
12.00-17.00 Punnvõrride Kestvussõit (5h)
17.30 Autasustamine

Autasustamine:

Autasustatakse kõikide võistlusklasside kolme paremat võistkonda. 

                                                                                

Võistlusele eelregistreerimine: 

Minide sõidust osavõtt on tasuta, kuid vajalik on eelregistreerimine http://bit.ly/MinidReg1
Minide sõidule registreerinuid saab vaadata siit

Stardimaks 30 eur-i. Eelregistreeruda palume hiljemalt 10. juuli 2019
Hilisematele registreerijatele osavõtutasu 50.- EUR. kohapeal saab tasuda ainult sularahas. Stardijärjekord vastavalt registreerimisele.    

NB: Osavõtutasu kanda arvenumbrile  EE562200001109428537  Janek Filippov

Selgitus: Võistkonna esindaja/meeskonna nimi, nr, võistlusklass, asukoht / klubi

Tehniline komisjon

Tehniline komisjon viiakse läbi kohtunike telgis kohtunike poolt. Tehnilise komisjoni käigus kontrollitakse võistlusratta tehnilist seisukorda ja osavõtutasu laekumist, eraldatakse toidutalongid. Kuni 16 aastastel (kaasaarvatud) võistlejatel on nõutav nende vanema või hooldaja kirjalik luba( vastav blankett on saadav kodulehel www.punnvorr.ee või täidetakse registreerimisel). Kõik võistlejad allkirjastavad registreerimisel omavastutusdeklaratsiooni. Registreerimisele kaasa võtta isikut tõendav dokument, mille alusel väljastatakse ringilugemise transponder. Esmakordselt võistlusel osalev võistkond saab korraldajate poolt vajadusel numbritahvli.

NB! Kestvussõidus on kohustuslik kanda stardinumbrit ka tagant vaates. Numbri võib kinnitada või kleepida võistlusrattale, särgile, jopele või kiivrile (võib kasutada ka teipi). Kuna numbrit on lubatud kanda ka kiivril, siis sellest tulenevalt on numbrimärgi minimaalne kõrgus nõutav vähemalt 50 mm. Number peab olema peale kantavalt pinnalt selgesti loetav.

Võistkond koosneb 2-st kuni 4-st liikmest.

Tehnilisse komisjoni peavad ilmuma kõik võistkonnaliikmed korraga, kuid ei pea olema kohustuslikus turvavarustuses, mida aga kontrollitakse pidevalt võistluse käigus. Kohustuslik on motokiiver (EEST LÕUAKAITSMEGA), pikad varrukad särgil, jakil vms., pikad püksid, pahkluud katvad jalanõud (saapad), kindad. Soovituslik: põlve – ja küünarnuki kaitsmed. Turvanõuete ja tehniliste tingimustega saab tutvuda www.punnvorr.ee

Rajale proovisõitu on lubatud tegema minna vaid võistlejail, kes on registreerunud, kelle võistlusrattale on kinnitatud numbrimärk ja kes kasutavad nõuetele vastavat turvavarustust. Rajaga tutvumine toimub vastavalt ajakavale.

Peale võistlust kutsutakse valik võistlejaid vastavalt kohtunike otsusele täiendavasse kontrolli, kus veendutakse mootori vastavuses tehnilistele nõuetele. Enne mootori lahti võtmist on kohapeal võimalus see puhtaks pesta ja kuivatada, et vältida mootori kahjustamist.

Kohtunikel on õigus võistlejaid ja / või võistkondi hoiatada ja / või diskvalifitseerida.

Täiendavast kontrollist keeldumine võrdub diskvalifitseerimisega.

Start ja võistlus:

Start toimub seisvate mootoritega. Stardimärguande annab kohtunik vastavalt punase ja rohelise lipu abil. Võistlusklassid retro, originaal, open, hiinakad (vt. tehnilised tingimused) võistlevad koos, kuid arvestust peetakse eraldi. Sõidu kestvus on viis tundi.

Piloodi vahetuseks asub raja kõrval spetsiaalne vahetusala. Vahetusalas kõrvalistel isikutel viibimine keelatud. Üldisel boksialal liiklemine peab toimuma ohutult!

NB: Kuna tegemist on motospordi üritusega, siis ALKOHOLIJOOBES sõitmine keelatud!!!

Info raja kohta: Muru, asfalt, kruus

Pilt rajast: http://www.punnvorr.ee/wp-content/uploads/2019/07/20190703_093858.png

Janek Filippov 5220186