Punnvõrri karikasarja Aluvere etapp 2021

Punnvõrri karikasarja Aluvere etapp 2021

Toimumise aeg: 11. september 2021
Toimumis koht:
Aluvere Ring

Asukoht

Sihtpunktiks on Rakvere linn. Tulles Tartu poolt, sõidate läbi Rakvere linna suunaga Arkna poole. Tallinna ja Narva poolt tulles pöörate Arkna ristist Rakvere suunas. Rakvere-Arkna teelt mahapöördel on viit üleval. Google mapsi link: https://www.google.com/maps/place/Aluvere+Ring+MT%C3%9C/@59.3788103,26.3969277,15.7z/data=!4m5!3m4!1s0x469375fbe1582df5:0xc60dde7a2e3d381b!8m2!3d59.3785824!4d26.4008447

Võistlusrada

Võistlussõit toimub pae karjääris kus võistlustrass on silutud „Kunda tuhaga“. Hüppeid ei ole aga on üks järsem tõus ja langus. Tõus on kruusane, languse osa on asfalteeritud. Rada on suhteliselt kiire. Raja pikkus on u 1,2 km.

Raja video: https://drive.google.com/file/d/14yWY1kig4u0SsrH4whmg3W5fxMHEvqYy/view?usp=sharing

Ajakava

9.00 – 9.45 sprindi registreerimine ja rajaga tutvumine
10.00 – sprindi start
12.30 – minide sõit
13.00 – minide autasustamine
13.30 – kestvuse regamine ja rajaga tutvumine
14.30 – kestvuse start (võidukihutamine 4 tundi)
* Korraldajal on õigus teha vajadusel ajakavas muudatusi.

Peale finiši lipu langemist toimub kestvuse- ja sprindisõidu etapi autasustamine ja aasta kokkuvõtted.

SPRINT

Võistlusklassid
Originaal (retro)
Standard -25a
Standard +25a
Hiinakad
Kaalukad 100+
Open
Külgkorvid
Naised

Sprindi võistlus peetakse ringilugemis süsteemiga. See tähendab, et sprindi sõiduks tuleb lunastada endale transponder isikut tõendava dokumendi vastu.

Võistlustele eelregistreerimine kohustuslik. Registreerimine hiljemalt 6. septembriks.
MAKSEINFO SAADETAKSE MEILILE PEALE REGISTREERIMIST.

Registreerimine: https://bit.ly/alu_rega
Võistlejad: https://bit.ly/alu_sprint
Võrrid ja sõitjate varustus peavad vastama võistlus tingimustele (reegleid saab lugeda www.sakusaaruklubi.ee).

Minide sõit

NB! Peale sprindisõite orienteeruvalt kell 12.30 toimub MINIDE sõit u 20 min, millest saavad osa võtta poisid ja tüdrukud kuni 13. eluaastani (kaasa arvatud). Minide sõidust osavõtt on tasuta, kuid vajalik on eelregistreerimine, mida saab teha siit: https://bit.ly/alu_minid_reg
Võistlejaid näed siit: https://bit.ly/alu_minid

Sõitma on oodatud kõik kuni 13 aastased (kaasa arvatud) motosõbrad ja -huvilised, kellel on võistlusriistaks leida kasvule sobiv sääreväristaja või muu kuni 50 cc kaherattaline masin. Sõit toimub päris võrrivõistluse raames ning kestab ca 20 minutit. Sõidu tähtsaim osa on osavõtt ja sõidukogemus, mitte nina lõhki finishisse trügimine! Sõitjatel on kohustuslik turvavarustus – vähemalt kiiver, toekad jalanõud, kindad ning pikad sääred-varrukad. Sõitmiseks vajalik täita lapsevanema luba. Registreeri end alati ette ära, sest siis on lootust loosirattast auhinda saada!

KESTVUSSÕIT

Võistlusklassid
Originaal
Retro (väntadega)
Vaba
Hiinakad

Tehniline komisjon

Tehniline komisjon viiakse läbi registreerimistelgis. Tehnilise komisjoni käigus kontrollitakse võistlusratta tehnilist seisukorda ja osavõtutasu laekumist. Kuni 16 aastased (kaasaarvatud) peavad esitama vanema või hooldaja kirjaliku loa (saadaval nii punnvõrri kodulehel kui ka koha peal). Neile kes on esmakordselt võistlustel, väljastatakse uus numbritahvel koos ajavõtu transponderiga (kellel on number väljastatud, saab transponderi). Turvanõuete ja tehniliste tingimustega saab tutvuda www.punnvorr.ee

Võistkond koosneb 2-st kuni 4-st liikmest. Rajale proovisõitu on lubatud tegema minna vaid võistlejail, kes on registreerunud, kelle võistlusrattale on kinnitatud numbrimärk ja ringilugeja. Rajaga tutvumine toimub vastavalt ajakavale.

Start ja võistlus

Start toimub seisvate mootoritega. Stardijärjestus vastavalt registreerimise järjestusele. Enne starti kutsutakse võistlejad registreeringu järjekorras rajale ning sooritatakse eelring ühtlaste vahedega ja üksteisest möödumata. Stardijoonele jõudes näitab kohtunik võistlejale stardikoha. Võistlusklassid originaal, open, retro ja hiinakad võistlevad koos, kuid arvestust peetakse eraldi. „Vändaga on väärikas!“ NB: Kuna tegemist on motospordi üritusega, siis ALKOHOLIJOOBES sõitmine keelatud!!!

Eelregistreeruda palume hiljemalt 6. septembriks 2021.
MAKSEINFO SAADETAKSE MEILILE PEALE REGISTREERIMIST.

Registreerimine: https://bit.ly/alu_rega
Võistlejad: https://bit.ly/alu_kestvus

Muu oluline info

Keevitus võimalus on olemas.
Kohapeal olemas puhvet, kus saab maksta ka kaardiga.

Täiendavad küsimused võistluse korralduse kohta:
Andres Põldver
5033543
andres.poldver@eesti.ee