* (Часовые очки) + 1 пунктов для каждой расы по всей длине час для них, которые закончили по крайней мере половину круга победителя.

2018. очки Кубка были приняты во внимание итоги шести этапов только пять лучших результатов этапа!

Lähtume etappidel saadud punktidest ehk halvim punktisumma läheb maha arvestamisele!

Sama üldpunktide summa puhul edestab meeskond, kellel oli rohkem etapi võite ehk esikohti.

счет <-

Ретро класс

NO ИМЯ OTEPÄÄ
(24час)
TARTUMAA
(3час)
MOE
(4час)
Виру-Нигула
(5час)
SAAREMAA
(5час)
Vaimastvere
(5час)
ВСЕГО
44 Янек Филиппов 25+24*
49
22+3*
25
14+4*
18
16+5*
21
25+5*
30
20+5*
25
150
78 Heiki Antsberg 18+24*
42
18+3*
21
25+4*
29
15+5*
20
20+5*
25
12+5*
17
137
27 Андрес Põldver 22+24*
46
14+3*
17
4+4*
8
13+5*
18
22+5*
27
22+5*
27
135
61 Erkko Noormaa 9+24*
33
25+3*
28
20+4*
24
22+5*
27
16+5*
21
5+0*
5
133
6 Дева Nurgamaa 20+24*
44
20+3*
23
10+4*
14
14+5*
19
18+5*
23
18+5*
23
132
3 Маргус Лоо 14+24*
38
12+3*
15
3+4*
7
11+5*
16
12+5*
17
14+5*
19
105
8 все Аспер 15+24*
39
11+0*
11
16+4*
20
10+5*
15
14+5*
19
104
2 Reedik Küünruss 8+24*
32
15+4*
19
6+0*
6
13+5*
18
16+5*
21
96
50 Алара Поврежденный 5+24*
29
16+3*
19
6+4*
10
12+5*
17
11+5*
16
11+0*
11
92
28 Вейко Rivet 22+4*
26
25+5*
30
25+5*
30
86
80 Мати Налет 10+24*
34
7+0*
7
12+4*
16
8+5*
13
8+0*
8
78
32 Sander Jaguson 13+3*
16
5+4*
9
20+5*
25
15+5*
20
70
53 Kermo Город 12+24*
36
18+4*
22
5+0*
5
63
101 Сокровища Рыба Mets 8+0*
8
7+4*
11
7+5*
12
15+5*
20
6+0*
6
57
21 Аймар Parm 4+24*
28
11+4*
15
9+0*
9
52
16 Ильмар Kuusk 16+24*
40
40
25 Томас Vabamäe 13+24*
37
37
60 Арго Raid 11+24*
35
35
47 Оксана KARK 15+3*
18
9+4*
13
31
9 Роберт Jõela 7+24*
31
31
17 Рауно Tõevälja 6+24*
30
30
88 Eigo Virko 3+24*
27
27
444 Янек Филиппов 2 18+5*
23
23
41 Дождь Jürisson 10+0*
10
8+4*
12
22
46 Яанус Vaiksaar 13+5*
18
18
55 Урмас Lindma 13+4*
17
17
58 Кайдо Cross Mountain 9+5*
14
14
45 Kauri Soolepp 10+0*
10
10
18 Ander Punnar 9+0*
9
9
99 Март Verevmägi 7+0*
7
7
11 Rando Duder 2+4*
6
6
76 Моррис Kõivsaar 2+0*
2
2
59 Пире Miilaste 1+0*
1
1
5 Серебро Soosaar 0+0*
0
0

Open klass

NO ИМЯ OTEPÄÄ
(24час)
TARTUMAA
(3час)
MOE
(4час)
Виру-Нигула
(5час)
SAAREMAA
(5час)
Vaimastvere
(5час)
ВСЕГО
84 Кристьян Väljako 25+24*
49
25+3*
28
22+4*
26
25+5*
30
20+5*
25
22+5*
27
160
15 Tenno Alamaa 20+24*
44
22+3*
25
15+4*
19
22+5*
27
22+5*
27
25+5*
30
153
72 Rein части 18+24*
42
13+3*
16
25+4*
29
14+5*
19
12+5*
17
14+5*
19
126
86 Геннадий Кинк 16+24*
40
20+3*
23
20+4*
24
11+5*
16
18+5*
23
126
12 Ильмар Тамм 14+24*
38
16+3*
19
20+5*
25
13+5*
18
11+5*
16
116
7 Андрус Ant 22+24*
46
18+3*
21
10+5*
15
10+5*
15
12+5*
17
114
100 ребята Пярт 15+24*
39
10+0*
10
13+4*
17
13+5*
18
14+5*
19
10+5*
15
108
64 Ханнес Blehner 13+0*
13
14+3*
17
18+4*
22
16+5*
21
16+5*
21
20+5*
25
106
77 вторник Канна 12+0*
12
16+4*
20
12+5*
17
15+5*
20
9+5*
14
78
75 Рихо Metsla 12+0*
12
11+0*
11
18+5*
23
9+0*
9
16+5*
21
76
97 Janno Tiido 15+3*
18
14+4*
18
15+5*
20
15+5*
20
76
22 Ilgonis Karro 25+5*
30
30
35 Эдгарс Страутс 18+5*
23
23
49 Intars Dove 13+5*
18
18
10 Пиль Vilu 11+5*
16
16
34 Райдо Roosnurm 11+0*
11
11
127 Pettri Pantsu V.A. V.A. V.A

Китайский Класс

NO ИМЯ OTEPÄÄ
(24час)
TARTUMAA
(3час)
MOE
(4час)
Виру-Нигула
(5час)
SAAREMAA
(5час)
Vaimastvere
(5час)
ВСЕГО
68 чем Кинк 25+24*
49
25+3*
28
16+4*
20
22+0*
22
22+5*
27
22+5*
27
153
134 Юри Saska 22+3*
25
25+4*
29
25+5*
30
25+5*
30
25+5*
30
144
39 Райт шнура 22+4*
26
16+5*
21
47
22 Вейко Aart 20+5*
25
25
10 KHK KHK 20+4*
24
24
65 Тармо Vahersalu 18+5*
23
23
151 Kristo Соус 18+4*
22
22
74 Rünno на реку V.A 0