PUNKK 2018

*(Tunnipunktid) +1 punkti iga võistluse kogupikkuse tunni eest neile, kes on läbinud vähemalt pooled võitja ringidest.

Punktiarvestus <-

Retro klass

NR NIMI OTEPÄÄ
(24h)
TARTUMAA
(3h)
MOE
(4h)
VIRU-NIGULA
(5h)
SAAREMAA
(5h)
VAIMASTVERE
(5h)
KOKKU
44 Janek Filippov 25+24*
49
22+3*
25
14+4*
18
16+5*
21
113
61 Erkko Noormaa 9+24*
33
25+3*
28
20+4*
24
22+5*
27
112
78 Heiki Antsberg 18+24*
42
18+3*
21
25+4*
29
15+5*
20
112
6 Virgo Nurgamaa 20+24*
44
20+3*
23
10+4*
14
14+5*
19
100
27 Andres Põldver 22+24*
46
15+3*
18
4+4*
8
13+5*
18
90
8 Allar Asper 15+24*
39
12+0*
12
16+4*
20
10+5*
15
86
3 Margus Lõo 14+24*
38
13+3*
16
3+4*
7
11+5*
16
77
50 Alar Ubar 5+24*
29
16+3*
19
6+4*
10
12+5*
17
75
80 Mati Plakk 10+24*
34
8+0*
8
12+4*
16
8+5*
13
71
53 Kermo Linn 12+24*
36
18+4*
22
5+0*
5
63
2 Reedik Küünruss 8+24*
32
15+4*
19
6+0*
6
57
28 Veiko Niit 22+4*
26
25+5*
30
56
32 Sander Jaguson 14+3*
17
5+4*
9
20+5*
25
51
21 Aimar Parm 4+24*
28
11+4*
15
43
16 Ilmar Kuusk 16+24*
40
40
25 Toomas Vabamäe 13+24*
37
37
60 Argo Raid 11+24*
35
35
101 Aare Kalamets 9+0*
9
7+4*
11
7+5*
12
32
9 Robert Jõela 7+24*
31
31
17 Rauno Tõevälja 6+24*
30
30
88 Eigo Virko 3+24*
27
27
41 Rain Jürisson 11+0*
11
8+4*
12
23
444 Janek Filippov 2 18+5*
23
23
55 Urmas Lindma 13+4*
17
17
58 Kaido Ristimägi 9+5*
14
14
47 Oksana Kärk 9+4*
13
13
18 Ander Punnar 10+0*
10
10
11 Rando Duder 2+4*
6
6
76 Morris Kõivsaar 2+0*
0
2
59 Piret Miilaste 1+0*
1
1
5 Silver Soosaar 0+0*
0
0
47 Mardo Kanna 0+0*
0
0

Open klass

NR NIMI OTEPÄÄ
(24h)
TARTUMAA
(3h)
MOE
(4h)
VIRU-NIGULA
(5h)
SAAREMAA
(5h)
VAIMASTVERE
(5h)
KOKKU
84 Kristjan Väljako 25+24*
49
25+3*
28
22+4*
26
25+5*
30
133
15 Tenno Alamaa 20+24*
44
22+3*
25
15+4*
19
22+5*
27
115
72 Rein Pärt 18+24*
42
13+3*
16
25+4*
29
14+5*
19
106
86 Gennadi Kink 16+24*
40
20+3*
23
20+4*
24
11+5*
16
103
12 Ilmar Tamme 15+24*
39
16+3*
19
20+5*
25
83
7 Andrus Sipelgas 22+24*
46
18+3*
21
10+5*
15
82
64 Hannes Blehner 14+0*
14
14+3*
17
18+4*
22
16+5*
21
74
97 Janno Tiido 15+3*
18
14+4*
18
15+5*
20
56
77 Mardo Kanna 12+0*
12
16+4*
20
12+5*
17
49
75 Riho Metsla 13+0*
13
11+0*
11
18+5*
23
47
100 Kerle Pärt 13+4*
17
13+5*
18
35
34 Raido Roosnurm 12+0*
12
12
127 Pettri Pantsu V.A. V.A. V.A

Hiina klass

NR NIMI OTEPÄÄ
(24h)
TARTUMAA
(3h)
MOE
(4h)
VIRU-NIGULA
(5h)
SAAREMAA
(5h)
VAIMASTVERE
(5h)
KOKKU
68 Enn Kink 25+24*
49
25+3*
28
16+4*
20
22+0*
22
119
134 Jüri Saska 22+3*
25
25+4*
29
25+5*
30
84
39 Rait Koort 22+4*
26
26
10 Khk Khk 20+4*
24
24
151 Kristo Kaste 18+4*
22
22

Naiste klass (Retro/Hiinakas)

NR NIMI OTEPÄÄ
(24h)
TARTUMAA
(3h)
MOE
(4h)
VIRU-NIGULA
(5h)
SAAREMAA
(5h)
VAIMASTVERE
(5h)
KOKKU
100 Kerle Pärt 25+24*
49
22+0*
22
71
47 Iris Miilaste 25+3*
28
28