* (tunneittain Points) + 1 pistettä jokaisesta rodun koko pituudelta tunnin heille, jotka ovat suorittaneet vähintään puolet voittaja ympyrän.

2018. Cup pisteet otettiin huomioon tulokset kuusi vaihetta vain viisi vaihetta tulosta!

Noudatamme vaiheissa pistettä, eli huonoin pistemäärä menee vähentämällä!

Sama määrä yhteisiä lausekkeita, ennen joukkue, joka oli enemmän osittaisia ​​voittoja tai kärkisijat.

pisteytys <-

Retro class

NO NIMI OTEPÄÄ
(24h)
TARTUMAA
(3h)
MOE
(4h)
Viru-Nigula
(5h)
SAAREMAA
(5h)
VAIMASTVERE
(5h)
YHTEENSÄ
44 Janek Filippov 25+24*
49
22+3*
25
14+4*
18
16+5*
21
25+5*
30
20+5*
25
150
78 Heiki Antsberg 18+24*
42
18+3*
21
25+4*
29
15+5*
20
20+5*
25
12+5*
17
137
27 Andres Põldver 22+24*
46
14+3*
17
4+4*
8
13+5*
18
22+5*
27
22+5*
27
135
61 Erkko Noormaa 9+24*
33
25+3*
28
20+4*
24
22+5*
27
16+5*
21
5+0*
5
133
6 Neitsyt Nurgamaa 20+24*
44
20+3*
23
10+4*
14
14+5*
19
18+5*
23
18+5*
23
132
3 Margus loo 14+24*
38
12+3*
15
3+4*
7
11+5*
16
12+5*
17
14+5*
19
105
8 kaikki Asper 15+24*
39
11+0*
11
16+4*
20
10+5*
15
14+5*
19
104
2 Reedik Küünruss 8+24*
32
15+4*
19
6+0*
6
13+5*
18
16+5*
21
96
50 Alar Salvage 5+24*
29
16+3*
19
6+4*
10
12+5*
17
11+5*
16
11+0*
11
92
28 Veiko Niit 22+4*
26
25+5*
30
25+5*
30
86
80 Mati Plaque 10+24*
34
7+0*
7
12+4*
16
8+5*
13
8+0*
8
78
32 Sander Jaguson 13+3*
16
5+4*
9
20+5*
25
15+5*
20
70
53 Kermo Kaupunki 12+24*
36
18+4*
22
5+0*
5
63
101 Aarre Kala Mets 8+0*
8
7+4*
11
7+5*
12
15+5*
20
6+0*
6
57
21 Aimar Parm 4+24*
28
11+4*
15
9+0*
9
52
16 Ilmar Kuusk 16+24*
40
40
25 Thomas Vabamäe 13+24*
37
37
60 Argo Raid 11+24*
35
35
47 Oksana Kark 15+3*
18
9+4*
13
31
9 Robert Joela 7+24*
31
31
17 Rauno Tõevälja 6+24*
30
30
88 Eigo Virko 3+24*
27
27
444 Janek Filippov 2 18+5*
23
23
41 sade Jürisson 10+0*
10
8+4*
12
22
46 Jaanus Vaiksaar 13+5*
18
18
55 Urmas Lindma 13+4*
17
17
58 Kaido Cross Mountain 9+5*
14
14
45 Kauri Soolepp 10+0*
10
10
18 Ander Punnar 9+0*
9
9
99 Mart Verevmägi 7+0*
7
7
11 Rando duder 2+4*
6
6
76 Morris Kõivsaar 2+0*
2
2
59 Piret Miilaste 1+0*
1
1
5 hopea Soosaar 0+0*
0
0

avoin klass

NO NIMI OTEPÄÄ
(24h)
TARTUMAA
(3h)
MOE
(4h)
Viru-Nigula
(5h)
SAAREMAA
(5h)
VAIMASTVERE
(5h)
YHTEENSÄ
84 Kristjan Väljako 25+24*
49
25+3*
28
22+4*
26
25+5*
30
20+5*
25
22+5*
27
160
15 Tenno Alamaa 20+24*
44
22+3*
25
15+4*
19
22+5*
27
22+5*
27
25+5*
30
153
72 Rein Pärt 18+24*
42
13+3*
16
25+4*
29
14+5*
19
12+5*
17
14+5*
19
126
86 Gennadi Kink 16+24*
40
20+3*
23
20+4*
24
11+5*
16
18+5*
23
126
12 Ilmar Tamm 14+24*
38
16+3*
19
20+5*
25
13+5*
18
11+5*
16
116
7 Andrus Ant 22+24*
46
18+3*
21
10+5*
15
10+5*
15
12+5*
17
114
100 kaverit Pärt 15+24*
39
10+0*
10
13+4*
17
13+5*
18
14+5*
19
10+5*
15
108
64 Hannes Blehner 13+0*
13
14+3*
17
18+4*
22
16+5*
21
16+5*
21
20+5*
25
106
77 Mardo Kanna 12+0*
12
16+4*
20
12+5*
17
15+5*
20
9+5*
14
78
75 Riho Metsla 12+0*
12
11+0*
11
18+5*
23
9+0*
9
16+5*
21
76
97 Janno Tiido 15+3*
18
14+4*
18
15+5*
20
15+5*
20
76
22 Ilgonis Karro 25+5*
30
30
35 Edgar Brook 18+5*
23
23
49 Intars Dove 13+5*
18
18
10 Pille Vilu 11+5*
16
16
34 Raido Roosnurm 11+0*
11
11
127 Pettri Pantsu V.A. V.A. V.A

Chinese Class

NO NIMI OTEPÄÄ
(24h)
TARTUMAA
(3h)
MOE
(4h)
Viru-Nigula
(5h)
SAAREMAA
(5h)
VAIMASTVERE
(5h)
YHTEENSÄ
68 kuin Kink 25+24*
49
25+3*
28
16+4*
20
22+0*
22
22+5*
27
22+5*
27
153
134 Jüri Saska 22+3*
25
25+4*
29
25+5*
30
25+5*
30
25+5*
30
144
39 Rait Johdon 22+4*
26
16+5*
21
47
22 Veiko Aart 20+5*
25
25
10 KHK KHK 20+4*
24
24
65 Tarmo Vahersalu 18+5*
23
23
151 Kristo Throw 18+4*
22
22
74 Rünno Riverfront V.A 0