PunKK 2014!

Punnvõrride võistluste kalender 2014

PunKK 2014 KOOND

 

Teade.

Punnvõrridel saab kestvussõitu teha ka 2014 aastal.
Täiendused võrrelduna hooajaga 2013 on põhijoontes järgmised:

1. Täiendused teh.tingimustes – vaata faili, tõmba fail.

Esitatud tehnilised tingimused on kokku lepitud ja rakenduvad sarnaselt ka Saku Sääruklubi poolt koordineeritavatel sprindivõistlustel.
Klass “Hiinakad 50cc” ja “Open” jäävad varasemate Saku liigituse järgi.
Kui “Hiinakad 50cc” klassi soovitakse ka kestvussõitudesse – andke foorumis teada!  “Open” klassi aastaks 2014 kestvusesse ei planeeri.
Seega – sprindi ja kestvussõitudest osavõtuks ei ole enam vaja mitut masinat ehitada. Kutsume ka ülejäänud ürituste korraldajaid samu tehnilisi klasse kasutama.

2. Kodulehekülg www.punnvorr.ee saab selle aastanumbri sees kujundatud ümber kajastama kogu Eestis punnvõrrindusega seonduvat. Saatke infot ja kontakte info@punnvorr.ee

3. Turvalisus:
Kiivritest jäävad välja seni kasutatud jalgratta- ja ehitajakiivrid.
Lõuakaitsega kiivri kasutamine on sprindivõistlustel kohustuslik, kestvussõitudel soovituslik.
Jalanõudest jäävad ära “korvitossud”. Kohustuslik on kasutada saapaid, soovitavalt vähemalt kirsavormis. Kummikuid ei keelata, kuid kukkumise korral ei pruugi need oodatud kaitset anda.
Numbrimarkeering ka tagantvaatesse. Võistlejatel on oma valida, kas number kirjutatakse nt. iga võistleja seljale või võrri külge. See aitab klaarida rohmakaid sõiduvõtteid ning parandab konkurentide leidmist võistlussaginas.

4. Protesti esitamise võimalus:
Juhul, kui on kahtlus ebaausa mootori ümberehituse suhtes, saab võistleja esitada protesti pannes välja summa 32 €. Seepeale tehakse protestitavale mootorile (võistlejale kohustuslik!) süvakontroll. Protestitasu jääb sellele, kel oli õigus.

5. Võistluste kalendrist leiab jällegi 24h sõidu, mis saab sedakorda toimuma Mõisakülas ning lootust on, et toimuma saab ajaloo esimene punnvõrride kestvussõidu ringrajaetapp!!

Head ideed ning põhjendatud täiendused ja ettepanekud muudatusteks on oodatud foorumisse: www.punnvorr.ee kuni 18. detsembrini, et peale seda teh.tingimused jms. hooajaks 2014 lukku lüüa!

Üks postitus teemal “PunKK 2014!