Moe ištvermės rezultatai

Moe ištvermės rezultatai

Šviesą

Atviras

Hiinakas

Parimad ajad kestvus

*(valandinis Taškai) +1 taškų už kiekvieną rasės per visą valandą ilgio jiems, kurie yra ištarnavę ne mažiau kaip pusę laureatas ratas.

Balai <-

"Retro klasės

NE PAVADINIMAS OTEPÄÄ
(24h)
TARTUMAA
(3h)
MOE
(4h)
Viru-Nigula
(5h)
SAAREMAA
(5h)
Vaimastvere
(5h)
IŠ VISO
78 Heiki Antsberg 18+24*
42
18+3*
21
25+4*
29
92
44 Janek Filipovas 25+24*
49
22+3*
25
14+4*
18
92
61 Erkko Noormaa 9+24*
33
25+3*
28
20+4*
24
85
6 Mergelė Nurgamaa 20+24*
44
20+3*
23
10+4*
14
81
27 Andres Põldver 22+24*
46
15+3*
18
4+4*
8
72
8 visi Asper 15+24*
39
12+0*
12
16+4*
20
71
3 Margus Loo 14+24*
38
13+3*
16
3+4*
7
61
53 Kermo Miestas 12+24*
36
18+4*
22
58
80 mati plokšteles 10+24*
34
8+0*
8
12+4*
16
58
50 Kraštas Likutinė 5+24*
29
16+3*
19
6+4*
10
58
2 Reedik Küünruss 8+24*
32
15+4*
19
51
21 Aimar Parm 4+24*
28
11+4*
15
43
16 Ilmar Kuusk 16+24*
40
40
25 Tomas Vabamäe 13+24*
37
37
60 argo RAID 11+24*
35
35
9 Robertas Jõela 7+24*
31
31
17 Rauno Tõevälja 6+24*
30
30
88 Eigo Virko 3+24*
27
27
28 Veiko Kniedė 22+4*
26
26
32 Pjūklai Jaguson 14+3*
17
5+4*
9
26
41 lietus Jürisson 11+0*
11
8+4*
12
23
101 Lobis Žuvis Mets 9+0*
9
7+4*
11
20
55 urmas Lindma 13+4*
17
17
47 Oksana Kärk 9+4*
13
13
18 Ander Punnar 10+0*
10
10
11 Rando Duder 2+4*
6
6
76 morris Kõivsaar 2+0*
0
2
59 Piret Miilaste 1+0*
1
1
5 Sidabrinė Soosaar 0+0*
0
0
47 Mardo Kanna 0+0*
0
0

Atviri klass

NE PAVADINIMAS OTEPÄÄ
(24h)
TARTUMAA
(3h)
MOE
(4h)
Viru-Nigula
(5h)
SAAREMAA
(5h)
Vaimastvere
(5h)
IŠ VISO
84 Kristjan Väljako 25+24*
49
25+3*
28
22+4*
26
103
15 Tenno Alamaa 20+24*
44
22+3*
25
15+4*
19
88
86 Genadijus Kink 15+24*
39
20+3*
23
20+4*
24
86
72 Rein dalis 16+24*
40
13+3*
16
25+4*
29
85
7 andrus skruzdė 22+24*
46
18+3*
21
67
12 Ilmar Tamme 14+24*
38
16+3*
19
57
64 Hannes Blehner 13+0*
13
14+3*
17
18+4*
22
52
127 Pettri Pantsu 18+24*
42
42
97 Janno Tiido 15+3*
18
14+4*
18
36
77 Mardo Kanna 12+0*
12
16+4*
20
32
75 Riho Metsla 12+0*
12
11+0*
11
23
100 vaikinai Pärt 13+4*
17
17
34 Raido Roosnurm 11+0*
11
11

Kinijos klasė

NE PAVADINIMAS OTEPÄÄ
(24h)
TARTUMAA
(3h)
MOE
(4h)
Viru-Nigula
(5h)
SAAREMAA
(5h)
Vaimastvere
(5h)
IŠ VISO
68 nei Kink 25+24*
49
25+3*
28
16+4*
20
97
134 Jüri Saska 22+3*
25
25+4*
29
54
39 Rait Laido 22+4*
26
26
10 KHK KHK 20+4*
24
24
151 Kristo Metimas 18+4*
22
22

Moterų klasė (Retro / Hiinakas)

NE PAVADINIMAS OTEPÄÄ
(24h)
TARTUMAA
(3h)
MOE
(4h)
Viru-Nigula
(5h)
SAAREMAA
(5h)
Vaimastvere
(5h)
IŠ VISO
100 vaikinai Pärt 25+24*
49
22+0*
22
71
47 Iris Miilaste 25+3*
28
28