Kestvussõidu 4. etapp

Kestvussõidu 4. etapp

12. august 2017 Haapsalu, Kiltsi lennuväli.

Kallid sõbrad!!! Meil on teile üks rõõmus ja üks kurb uudis. Alustan rõõmsast: Nimelt toimub koos Punnvõrride 12h kestvussõiduga 12.08.17 Kiltsi lennuväljal ka 2017 igamehe kiirenduse ja drifti päev:
1.5 Võistluse ajakava:
10:00 Avatakse pääsla
11.10 rada avatud driftijatele
11:30 Sõitjate koosolek ja ürituse lühitutvustus
12:00 Avatakse rada võistlejatele
16:30 Suletakse kiirendusrada
Kurb uudis on see,et kui enne oli üritus tasuta siis nüüd on Lennuväljale pääsemiseks
Pilet 10.- (Ei puuduta võistlejaid, max 6 liiget võistkonna kohta), kuid samas saab selle eest ka rohkelt elamusi 😉

Tiimile antakse kaepaelad! Kaepalad antakse kõikidele võistlejatele +1le tiimi liikmele.

Kes soovivad telkima jääda, siis see on lubatud 🙂

Haapsalu 2017 juhend

Üldine tutvustus

Raja pikkus ca 1200m sellest 200m vana asfalt, 400m pinnas, ülejäänud betoon. Rada asub Kaitseliidu territooriumil. Kui keegi tahab rajaga varem tutvuma minna siis tuleb Kaitseliidu Lääne Malevalt luba küsida. Kohapeal võistlejatele supp tasuta. Kohal on ka eraldi toitlustustelk.

Ajakava ja võistlusjuhend

09:oo – 11:oo  Registreerimine, tehniline komisjon
10:3o – 11:3o  Rajaga tutvumine. Rajal turvavarustuse kandmine kohustuslik!
11:3o – 12:oo  Võistluste avamine, võistlejate koosolek, valmistumine stardiks.
12:oo – 24:oo  Võidukihutamine 

24:oo – 24:3o  Kokkuvõtete tegemine, tehniline komisjon
24:3o               Autasustamine.

Võistlusklassid

  1. Retro

  2. Hiinakad

  3. Naised

  4. Vaba klass 

 Saabumine

Asukoht: Lääne maakond, Kiltsi Sõjaväe Lennuväli, 6-7 km Haapsalu linnast Rohuküla poole. Alates Ääsmäe-Haapsalu-Rohuküla maanteest(nr.9) viidad üleval. Boksialale on lubatud parkida ainult võistlejatele vajalik tehnika  ja haagised vajaliku varustusega. Autodele eraldi parkimisala. Saabumist lihtsustav kaardi link

Registreerimine ja tehniline komisjon

Registreerimine algab 09.00. Turvavarustust tehnilisse komisjoni kaasa vaja võtta ei ole, kuid samas on võimalik täpsustada olemasoleva varustuse vastavust reeglistikule. Registreerimisele võtta kaasa isikut tõendav dokument transponderi lunastamiseks. Kes pole varem võistelnud saab endale numbri valida vabade numbrite loetelust, mis asub korralduskomitee käes. Iga ekipaaži sõitja peab olema tuvastatav ka tagant vaates (number seljale, suurema fondiga kiivrile vms.)
Võistlusratta all mõistetakse punnvõrri, millest säilitatakse võistluse kestel vähemalt sama raam (keelatud on asetada numbrit teisele võrrile, mootori vahetus vastavalt reeglitele, mis on üles tähendatud kodulehel www.punnvorr.ee).

Mootor märgistatakse ja loa vahetuseks annab kohtunik.

 Start ja võistlus

Võistkond koosneb 2-st kuni 4-st liikmest. Kohustuslik turvavarustus: motokiiver (ehitus- ja jalgrattakiiver ei ole lubatud), pikad varrukad särgil, jakil vms., pikad püksid, saapad, kindad. Soovituslik turvavarustus: põlve- ja küünarnuki kaitsmed, kaitseprillid, visiir vms. nägemist kaitsev varustuselement. Turvavarustuse nõuetele vastavust saab soovi korral täpsustada tehnilise komisjoni raames. Turvanõuete ja tehniliste tingimustega saab tutvuda www.punnvorr.eeKohtunikud kontrollivad võitluse vältel turvavarustuse olemasolu ja nõuete rikkumisel võistkond eemaldatakse rajalt puuduste kõrvaldamiseks

Start toimub seisvate mootoritega. Stardimärguande annab kohtunik vastavalt punase ja rohelise lipu abil. Võistlusklassid retro, hiinakad ja vaba klass (vt. tehnilised tingimused) võistlevad koos, kuid arvestust peetakse eraldi. Sõidu kestvus on kaksteist tundi. Kontrollaega näeb ajavõtu juures kellalt ning aja lõppemisest annavad märku kohtunikud.

Piloodi vahetuseks asub raja kõrval spetsiaalne vahetusala. Vahetusalas võivad viibida vaid vahetult sõidule ootavad või sealt naasevad  täisvarustuses võidusõitjad. Tankida võib vahetusalas ja seda teostavad rajale minev ja rajalt tulev piloot. Remonti teostatakse boksialal, kus liiklemine peab toimuma ohutult.
Rajalt maha sõites tuleb kaasvõistlejatele anda märku käe tõstmisega, et vältida kokkupõrkeid.
Stardijärjestus vastavalt registreerimisjärjestusele.

NB! Enne starti kutsutakse võistlejad registreeringujärjekorras rajale ning sooritatakse kaks eelringi ühtlaste vahedega ja üksteisest möödumata. Esimesel ringil kontrollitakse transponderite toimimist ja teisel ringil kontrollitakse toimimist koos tuledega.
Stardijoonele jõudes näitab kohtunik võistlejale stardikoha.

Kogu võistluse kestel viibib boksialal tehniline abi, varustatuna keevitusaparaadi, metallilõikuri, kompressori ja muu vajalikuga.

Pimeda ajal 21:oo – 24:oo on kohustuslik vähemalt üks valge valgusega latern eest vaates ja punane tagant vaates kinnitatuna kas võrri või sõitja külge. NB! Kinnitatud latern peab kindlasti töötama s.t. valgustama ettenähtud ajavahemiku jooksul. Mittepõlev valgusti loetakse tehniliseks puuduseks ja sõiduvahend juhatatakse boksialale puuduse kõrvaldamiseks.

Kõik märkused, tähelepanekud ja protestid võistluse kulgemise ja reeglistiku täitmise / mittetäitmise kohta tuleb esitada peakohtunikule, kellelt on õigus nõuda tagasisidet mõistliku aja jooksul arvesse võttes võimaliku rikkumise asjaolusid.

Autasustamine ja võistluse lõpetamine

Autasustamistseremoonia viiakse läbi orienteeruvalt pool tundi  peale finišimärguande andmist. Autasustatakse kõikide võistlusklasside kolme paremat võistkonda. Toimub ka kingituste loosimine.

Võistlustele eelregistreerimine

Võistlusele registreerimiseks palume kanda osavõtutasu 30 EUR-i võiskonna kohta arveldusarvele: Terje Parra EE281010602005966003. Kes soovib tasuda sularahas koha peal, siis registreerige oma võistkond meili teel info@parra.ee

Selgitusse märkida:

  1. võistkonna esindaja nimi

  2. kontakttelefoni number

  3. võistlusklass (retro, naised, hiinakas, vaba klass)

  4. stardinumber (kes kestvussõidul esmakordselt, neile väljastatakse kohapeal vaba number)

  5. asukoht või klubi

  6. võistlejate arv (2-4).

Eelregistreerida palume hiljemalt 11.08. 2017. Stardijoonele kutsutakse vastavalt registreerimise järjekorrale.

RAJA KAART <-

Registreerunud võistlejad <-

TERE TULEMAST!

Täiendavad küsimused võistluse korralduse kohta:

GSM 5289361 Meelis Parra

Info@parra.ee

 

20292718_477507005941494_3828833575703258047_n