Grande Finale tulemused

Kestvussõidu tulemused:


Hiinakas
Kiiremad ajad
Naised
Open
Retro

*(Tunnipunktid) +1 punkti iga võistluse kogupikkuse tunni eest neile, kes on läbinud vähemalt pooled võitja ringidest.

Punktiarvestus <-

Retro klass

NR NIMI PÄRNU
(4h)
MOE
(4h)
TARTUMAA
(3h)
HAAPSALU
(12h)
SAAREMAA
(3h)
KOKKU
28 Veiko Niit 25+4*
29
25+4*
29
22+3*
25
25+12*
37
18+3*
21
141
44 Janek Filippov 22+4*
26
22+4*
26
16+3*
19
13+12*
25
25+3*
28
124
61 Erkko Noormaa 18+4*
22
9+4*
13
25+3*
28
22+12*
34
16+3*
19
116
611 Algis kivaste 16+4*
20
18+4*
22
20+3*
23
14+12*
26
15+3*
18
109
32 Sander Jaguson 11+4*
15
8+4*
12
18+3*
21
18+12*
30
13+3*
16
94
27 Andres Põldver 1+4*
5
20+4*
24
15+3*
18
11+12*
23
20+3*
23
93
53 Kermo Linn 15+4*
19
15+4*
19
14+3*
17
12+12*
24
8+3*
11
90
86 Gennadi Kink 8+4*
12
13+4*
17
10+3*
13
15+12*
27
10+3*
13
82
8 Allar Asper 14+4*
18
11+4*
15
12+3*
15
9+12*
21
9+3*
12
81
78 Heiki Ansberg 3+4*
7
16+4*
20
13+3*
16
10+12*
22
12+3*
15
80
72 Rein Pärt 10+4*
14
6+4*
10
8+3*
11
16+12*
28
4+3*
7
70
6 Virgo Nurgamaa 5+4*
9
5+4*
9
11+3*
14
7+12*
19
11+3*
14
65
16 ilmar Kuusk 20+4*
24
20+12*
32
56
79 Allan Kärdla 12+4*
16
6+0*
6
14+3*
17
39
41 Rain Jürisson 5+12*
17
7+3*
10
27
4 Veiko Tuuberg 9+4*
13
2+0*
2
9+3*
12
27
444 Janek2 Filippov 22+3*
25
25
101 Andrus Simson 0+0*
0
10+4*
14
0+0*
0
5+3*
8
22
80 Mati Plakk 8+12*
20
20
11 Rando Duder 14+4*
18
18
35 Sandra Kiholane 2 6+12*
18
18
21 Aimar Parm 13+4*
17
17
25 Toomas Vabamäe 12+4*
16
16
17 Rauno Tõevälja 4+12*
16
16
31 Reimo Krenin 3+12*
15
1+0*
0
16
77 Vello Nõmme 0+0*
0
7+4*
11
0+0*
0
11
37 Andres Saarepera 7+4*
11
11
39 Aramis Koort 7+3*
10
10
99 Mart Verevmägi 6+4*
10
0+0*
0
10
35 Kalle Nurme 6+3*
9
9
36 Tõnis Ling 4+4*
8
8
76 Morris Kõrbe 4+4*
8
8
35 Kalle Nurme 3+4*
7
7
14 Meelis Verlin 2+4*
6
6
42 Risto Sepp 3+3*
6
6
50 Alar Ubar 2+0*
2
2
47 Mardo Kanna 2+0*
2
2
62 Viljar Villers 1+0*
1
1
1 KHK3 0+0*
0
0
67 Arto Viru 0+0*
0
0+0*
0
0


Vaba klass

NR NIMI PÄRNU
(4h)
MOE
(4h)
TARTUMAA
(3h)
HAAPSALU
(12h)
SAAREMAA
(3h)
KOKKU
15 Tenno Alamaa 25+4*
29
25+4*
29
25+3*
28
25+12*
37
25+3*
28
151
97 Janno Tiido 18+4*
22
18+0*
18
18+3*
21
20+12*
32
20+3*
23
116
7 Andrus Sipelgas 20+4*
24
22+4*
26
20+3*
23
22+12*
34
107
12 Ilmar Tamme 22+4*
26
15+0*
15
16+0*
16
15+0*
15
18+0*
18
90
34 Raido Roosnurm 16+0*
16
22+3*
25
41
60 Margus Tartu 18+12*
30
30
35 Edgars Strauts 22+3*
25
25
26 Raivo Põldma 20+4*
24
24
64 Hannes Blehner 16+4*
21
21
127 Petri Pantsu 16+0*
16
16
36 Kalev Bristol 14+0*
14
14
81 Tony Laane 13+0*
13
13
75 Andres Simson 0 0


Hiina klass

NR NIMI PÄRNU
(4h)
MOE
(4h)
TARTUMAA
(3h)
HAAPSALU
(12h)
SAAREMAA
(3h)
KOKKU
89 Joosep Kink 25+4*
29
25+4*
29
22+3*
25
18+12*
30
25+3*
28
141
84 Kristjan Väljako 22+4*
26
22+4*
26
25+3*
28
22+12*
34
15+3*
18
132
68 Enn Kink 20+4*
24
15+4*
19
25+12*
37
22+3*
25
105
39 Rait Koort 18+4*
22
16+4*
20
20+12*
32
14+3*
17
91
23 Jarmo Mäkinen 20+4*
24
24
151 Kalvi Kaste 20+3*
23
23
18 Kaspar Koplimäe 18+4*
22
22
22 Veiko Aart 18+3*
21
21
54 Henrik Habicht 16+4*
20
20
134 Karl Koosa 16+3*
19
19
134 Mauno Roosnurm 14+4*
18
18
338 Hendri Luik 13+3*
16
16
13 KHK2 15+0*
15
15
19 Madis Klaas 14+0*
14
14


Naiste klass (Retro/Hiinakas)

NR NIMI PÄRNU
(4h)
MOE
(4h)
TARTUMAA
(3h)
HAAPSALU
(12h)
SAAREMAA
(3h)
KOKKU
100 Kerle Pärt 22+4*
26
22+4*
26
25+3*
28
25+12*
37
25+3*
28
145
33 Diana Soosalu 20+4*
24
20+4*
24
20+3*
23
18+12*
30
20+0*
20
121
43 Katrin Põldma 25+4*
29
25+4*
29
18+0*
18
22+12*
34
110
71 Sandra Kiholane 22+3*
25
20+12*
32
22+3*
25
82
69 Hälis Kala 18+4*
22
22
66 KHK NAISED 16+4*
20
20

 

Sprindisõidu tulemused:

Originaal

NR NIMI VIRU-NIGULA MOE AOVERE PALAMUSE KIVIÕLI SAAREMAA KOKKU
44 Janek Filippov 22/22
44
25/22
47
20/20
40
25/25
50
20/20
40
25/25
50
271
8 Kardo Sarapik 10/20
30
15/16
31
22/22
44
22/22
44
14/-
14
22/18
40
193
32 Sander Jaguson 13/13
26
13/11
24
13/15
28
16/14
30
16/15
31
16/16
32
171
86 Gennadi Kink 15/12
27
20/20
40
11/-
11
20/18
38
15/16
31
13/-
13
160
30 Mikk Pärnsein 14/11
25
12/12
24
15/16
31
18/20
38
118
120 Andi-Martti Miilaste -/14
14
16/18
34
14/15
29
15/15
30
107
20 Remi Molotov 25/25
50
25/25
50
100
43 Patrick Põldma 25/25
50
10/7
17
18/-
18
85
43 Tõnu Põldma 0 18/18
36
20/22
42
78
6 Virgo Nurgamaa 11/10
21
12/14
26
14/0
14
61
2 Kaido Kohv 18/16
34
16/9
25
59
41 Robert Miilaste -/15
15
11/15
26
14/-
14
55
128 Janno Metsapool 22/25
47
47
33 Viljar Geide 22/22
44
44
79 Allan Kärdla 18/20
38
38
878 Sören Aadli 20/18
38
38
194 Gerhard Talviste 18/18
36
36
194 Kuido Talviste 15/16
31
31
611 Algis Kivaste 16/14
30
30
77 Vello Nõmme 12/0
12
9/8
17
29
10 Virko Mägi 14/13
27
27
50 Alar Ubar 12/14
26
26
101 Aare Kalomets 8/10
18
18
53 Margo Panov 7/-
7
7


Standard -25

NR NIMI VIRU-NIGULA MOE AOVERE PALAMUSE KIVIÕLI SAAREMAA KOKKU
64 Joosep Blehner 20/22
42
20/20
40
-/18
18
25/22
47
20/22
42
-/25
25
214
34 Raido Roosnurm 18/18
36
16/15
31
18/14
32
18/20
38
18/16
34
22/20
42
212
34 Mikk Roosnurm 0/16
16
22/25
47
22/20
42
25/-
25
130
143 Patrick Põldma 25/25
50
25/22
47
0 -/16
16
113
131 Marleen Valdas 20/15
35
20/18
38
14/15
29
102
213 Rojs Gredzens 22/25
47
20/18
38
85
32 Sander Jagusson 16/16
32
16/0
16
16/13
29
77
77 Endriko Veetõusumäe 15/15
30
13/13
26
56
33 Viljar Geide 25/25
50
50
194 Gerhard Talviste 22/25
47
47
333 Niks Gredzens 22/25
47
47
878 Sören Aadli 22/20
42
42
44 Mihkel Härm 16/22
38
38
44 Raul Rego 18/18
36
36
20 Remi Molotov 15/-
15
-/18
18
33
93 Arturs Spolitis 16/16
32
32
97 Margo Panov 18/14
32
32
57 Ricards Stafeckis 15/15
30
30
44 Mihkel Härm 15/14
29
29
101 Aare Kalomets 14/14
28
28
86 Sander Punga 15/-
15
15

Standard +25

NR NIMI VIRU-NIGULA MOE AOVERE PALAMUSE KIVIÕLI SAAREMAA KOKKU
44 Janek Filippov 25/25
50
25/25
50
25/25
50
25/25
50
20/18
38
20/25
45
282
8 Kardo Sarapik 22/20
42
20/22
42
22/22
44
22/20
42
25/20
45
22/22
44
259
64 Hannes Blehner 16/16
32
22/16
38
12/10
22
20/22
42
16/25
41
25/-
25
200
99 Artur Kala 20/22
42
18/20
38
15/16
31
22/22
44
16/18
34
189
43 Tõnu Põldma 15/14
29
16/18
34
16/8
24
15/15
30
18/16
34
18/16
34
185
86 Gennadi Kink 13/15
28
15/14
29
9/-
9
18/18
36
15/15
30
132
6 Raivo Põldma 14/0
14
14/13
27
11/13
24
16/16
32
14/14
28
11/12
23
148
63 Raul Kiveste 13/15
28
20/20
40
68
313 Normunds Gredzens -/18
18
14/14
28
46
34 Mauno Roosnurm 18/18
36
0 36
57 Laimonis Stafeckis 15/20
35
35
35 Edgars Stiauts 18/12
30
30
343 Normunds Eglitis 14/15
29
29
38 Aimar Parm 13/15
28
28
114 Ingars Viksna 13/11
24
24
9 Janno Nurgamaa 10/13
23
23
17 Intars Balodis 10/9
19
19
39 Andres Saarepera -/14
14
14
115 Kristo Kaste 12/0
12
12

Tüdrukud

NR NIMI VIRU-NIGULA MOE AOVERE PALAMUSE KIVIÕLI SAAREMAA KOKKU
43 Katrin Põldma 25/25
50
22/22
44
22/22
44
22/22
44
22/22
44
22/25
47
273
131 Marleen Valdas 25/25
50
25/25
50
25/25
50
25/25
50
25/22
47
247
69 Hälis Kala 22/22
44
18/20
38
16/18
34
20/18
38
18/18
36
190
41 Iris Miilaste 20/18
38
15/16
31
20/20
40
18/20
38
16/16
32
179
333 Laura Gredzens 18/20
38
20/20
40
78
63 Eleri Kiveste 16/18
34
20/14
34
68
713 Suzanna Gredzena 14/15
29
15/15
30
59
143 Natali Raudsik 18/20
38
0/15
15
53
6 Karen Priks 20/0
20
15/16
31
51

Hiinakad

NR NIMI VIRU-NIGULA MOE AOVERE PALAMUSE KIVIÕLI SAAREMAA KOKKU
151 Kalvi Kaste 20/25
45
18/22
40
22/25
47
25/22
47
25/25
50
22/20
42
271
84 Kristjan Väljako 22/22
44
20/20
40
16/22
38
20/16
36
20/22
42
18/-
18
218
93 Aramis Koort 18/18
36
16/16
32
15/-
15
14/20
34
18/20
38
14/16
30
185
89 Joosep Kink 22/18
40
20/16
36
22/18
40
14/14
28
16/18
34
178
60 Marko Saarepera 18/20
38
16/25
41
16/18
34
25/25
50
163
134 Katrin Põldma 25/20
45
25/25
50
18/0
18
22/15
37
12/-
12
162
68 Enn Kink 15/15
30
15/15
30
13/13
26
15/15
30
116
39 Andres Saarepera 25/-
25
15/15
30
15/16
31
13/-
13
99
13 Robin Koort 14/14
28
14/18
32
60
41 Robert Miilaste 20/22
42
42

Open

NR NIMI VIRU-NIGULA MOE AOVERE PALAMUSE KIVIÕLI SAAREMAA KOKKU
41 Robert Miilaste 25/22
47
20/22
42
22/18
40
22/20
42
25/25
50
22/-
22
243
64 Joosep Blehner 22/25
47
22/20
42
25/18
43
15/22
37
25/22
47
216
4 Heino Holsting 18/18
36
12/15
27
15/15
30
16/16
32
14/14
28
16/16
32
185
69 Hälis Kala 20/20
40
14/-
14
16/16
32
16/15
31
15/18
33
150
6 Priidu Vaher 20/25
45
22/20
42
87
11 Rando Laane 18/22
40
20/18
38
78
313 Niks Gredzens 25/25
50
50
194 Gerhard Talviste 25/25
50
50
213 Rojs Gredens 20/25
45
45
86 Gennadi Kink 18/20
38
38
11 Ken Laane 18/20
38
38
44 Tõnis Saksladu 16/18
34
34
83 Andres Herkel 18/16
34
34
131 Marleen Valdas 18/16
34
34
22 Ilgonis Karo 20/-
20
20
115 Kristo Kaste 15/-
15
15
68 Karel Kull 13/-
13
13

Korvid 50ccm

NR NIMI VIRU-NIGULA MOE AOVERE PALAMUSE KIVIÕLI SAAREMAA KOKKU
11 Kärolin Klemm /
Kristin Klemm
20/22
42
18/-
18
22/22
44
0 0 25/22
47
151
43 Tõnu Põldma /
Katrin Põldma
25/20
45
25/25
50
25/25
50
0 145
143 Patrick Põldma /
Erkko Noormaa
22/25
47
20/22
42
20/20
40
129
91 Mikk Roosnurm /
Raigo Klemm
22/20
42
22/-
22
64
91 Priit Põhjakas /
Patrick Põldma
-/25
25
25

Korvid 80ccm

NR NIMI VIRU-NIGULA MOE AOVERE PALAMUSE KIVIÕLI SAAREMAA KOKKU
34 Raido Roosnurm /
Kardo Sarapik
25/25
50
25/25
50
16/22
38
16/20
36
22/16
38
25/22
47
259
151 Kalvi Kaste /
Aivar Klemm
20/22
42
20/18
38
25/20
45
22/25
47
18/20
38
22/25
47
257
1 Kristjan Klemm /
Artur Kala
22/20
42
22/22
44
22/25
47
25/22
47
25/22
47
-/20
20
247
54 Agu Laksaar /
Endel Laksaar
18/18
36
18/20
38
20/16
36
18/18
36
16/18
34
180
104 Aarne Kool /
Maarek Värnomasing
16/16
32
16/0
16
18/18
36
20/16
36
20/25
45
0 165

100+ KG

NR NIMI VIRU-NIGULA MOE AOVERE PALAMUSE KIVIÕLI SAAREMAA KOKKU
444 Toomas Saksladu 25/25
50
22/22
44
-/25
25
25/25
50
15/22
37
25/25
50
256
48 Raivo Väljako 20/22
42
20/18
38
25/18
43
22/22
44
25/18
43
16/22
38
248
89 Joosep Kink 18/18
36
25/25
50
22/20
42
20/20
40
22/25
47
14/14
28
243
41 Andrus Miilaste 15/15
30
15/16
31
16/14
30
15/15
30
13/13
26
13/12
25
172
63 Roman Kiveste 16/15
31
18/16
34
14/-
14
18/20
38
18/16
34
151
99 Danel Juusu 14/14
28
15/13
28
0/14
14
14/14
28
12/13
25
123
27 Andres Põldver 22/20
42
18/20
38
20/15
35
115
120 Andi-Martti Miilaste 18/18
36
20/20
40
76
313 Normunds Gredzens -/22
22
22/15
37
59
83 Patrick Madar 20/16
36
0 36
86 Fredrik Punga 15/18
33
33
71 Tarmo Nurk 16/16
32
32
44 Taavi Tärno 16/16
32
32
39 Rait Koort 16/15
31
31