Kuningamägi


Details der Veranstaltung

  • Date:
  • Rubriigid: ,

Võistluspaiga info:

Kuninganäe kardirada asub Põltsamaa külje all (suunaga Viljandi poole). Tegu 850 meetrise asfaltrajaga, rajal kaks katusega tribüüni, kogu rada hõlmav valgustus, pjedestaal, kohtunike torn ja info edastamiseks rajakõlarid. Saame ka kasutada vähemalt 100 inimest mahutavat konverentsisaali, kus saame vajadusel maha pidada ka hooaja lõputseremoonia. Esialgu on kokku lepitud, et saame kasutada saunamaja, kus sees paarkümmend inimest mahutav kaminasaal, 3 dušši, 10 inimest mahutav leiliruum, avar sisehoov koos grillnurga ja 9×4 meetrise basseiniga.

Kel soov omale ööbimine organiseerida, siis kohapeal olemas ka viie magamiskohaga palkmajad, mida saab vajadusel broneerida (hinna osas saame läbirääkimisi pidada).

NB! Rõhutan, et tegemist eelkokkuleppega ning midagi kivisse raiutud pole. Peame lähtuma ennekõike eriolukorrast ning arvestama, et kõik võib muutuda. Samamoodi nagu ka meie võrrihooaja kava on nihkunud, võib ka muutuda praegu Kunigamäe raja 2020 aasta kalenderplaan ning peame olema muudatusteks valmis.

Võistluspaiga infoga saab tutvuda aadressil: http://kuningamae.ee/